Aranżacja ogrodów

Nasi architekci przestrzeni  specjalizują się w aranżacji ogrodów i do każdego nowego projektu podchodzą z profesjonalnym zaangażowaniem. Na każdym etapie realizacji staramy się dobrać niepowtarzalne aranżacje i to sprawia, że każdy zaprojektowany przez nas ogród, jest inny.

Szczególną uwagę przykładamy do tego, aby wnętrze domu harmonijnie współgrało z wyglądem ogrodu.  Dbamy o to, by ogród nie tylko dobrze wyglądał, ale również pełnił rolę miejsca relaksu. Umiejętne wykorzystanie naturalnego ukształtowania terenu przydomowego ogrodu w połączeniu z umiejętną aranżacją potrafią stworzyć prawdziwą oazę wypoczynku.

 

Profesjonalny dobór roślin

Podstawą każdego ogrodu jest roślinność. Nasi specjaliści pomogą dobrać gatunki roślin tak, aby Państwa ogród wyglądał kwitnąco przez większą część roku od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Nasze ogrody imponują wyglądem również zimą dzięki zastosowaniu techniki różnorodności przestrzeni zielonych.

W procesie planowania aranżacji ogrodów, oprócz zieleni, nie zapominamy o pozostałych elementach architektonicznych, które sprawiają, że przestrzeń przydomowa nabiera indywidualnego charakteru. Takie elementy jak funkcjonalne ścieżki, altany czy tarasy dopełniają całość i dopiero razem tworzą niepowtarzalną całość.

 

  • Ścieżki ogrodowe
    Ścieżki ogrodowe
  • Tarasy
    Tarasy
  • Wykorzystanie naturalnego ukształtowania
    Wykorzystanie naturalnego ukształtowania