Koparki, wywrotki, walce – wynajem sprzętu i usługi sprzętowe

Nasz sprzęt wykorzystujemy nie tylko do realizacji własnych projektów. Interesuje Państwa wynajem koparki, walca drogowego lub innego sprzętu? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dysponujemy nowoczesnym i różnorodnym sprzętem, który umożliwia przeprowadzenie wielu prac, począwszy od transportu materiałów budowlanych, a skończywszy na wyrównywaniu terenu lub utwardzaniu dróg.  Nasi profesjonalni operatorzy obsługują koparki, wywrotki i walce z ogromną wprawą, bez trudu wykonując zlecone im zadania.

Dysponujemy:

 • koparkami ATLAS,
 • koparkami HYUNDAI,
 • koparkami LIBHERR,
 • koparko-ładowarką CAT,
 • walcem 2,7 t,
 • wywrotką czteroosiową.

Wynajem koparek ATLAS

W naszej ofercie znajdują się między innymi koparki kołowe i gąsienicowe charakteryzujące się wysoką stabilnością podczas pracy, siłą oraz wytrzymałością. Ich bezawaryjne działanie, przemyślane rozwiązania konstrukcyjne oraz zróżnicowanie pod względem parametrów technicznych sprawiają, że te maszyny doskonale radzą sobie z różnego rodzaju pracami budowlanymi i drogowymi.

Kolejną niepodważalną zaletą koparek ATLAS jest precyzyjne sterowanie, co ułatwia pracę operatorowi. Na uwagę zasługuje również sprawnie działający układ jezdny, a także użycie wysokiej jakości materiałów do produkcji kabiny koparki, co gwarantuje bardzo dobrą widoczność podczas pracy.

 

Wynajem koparek HYUNDAI

Koparki Hyundai to maszyny, które zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej wszechstronności i dużych prędkościach jazdy. Ich wydajność oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne i solidne wykonanie sprawiają, że sprzęt ten cieszy się dużym uznaniem wśród osób zajmujących się robotami ziemnymi i budowlanymi. 

Koparki, którymi dysponujemy doskonale radzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Ich koszty eksploatacji są niewielkie, a liczne rozwiązania skutecznie ułatwiają pracę operatorowi. Ponadto duże, przeszklone kabiny zapewniają doskonałą widoczność oraz poprawiają komfort podczas pracy.

 

Wynajem koparek LIEBHERR

Koparki LIEBHERR charakteryzują się przede wszystkim wysokiej jakości podzespołami układu hydraulicznego i przekładniowego oraz niezawodnymi komponentami elektronicznymi.

Wynajem walca drogowego – utwardzanie dróg

Nasza oferta obejmuje również wynajem walca drogowego. Masa 2,7 tony sprawia, że jest to bardzo wszechstronna maszyna, która doskonale nadaje się do ubijania i wyrównywania gruntu pod rozmaite konstrukcje oraz utwardzania dróg. Proponujemy atrakcyjne ceny, a walec wynajmujemy wraz z operatorem, co daje pewność precyzyjnego i fachowego wykonania wszelkich prac.

Wynajem wywrotki czteroosiowej – transport materiałów budowlanych

Naszą propozycję wynajmu urządzeń budowlanych uzupełnia wywrotka czteroosiowa. To maszyna, która ułatwia wywóz gruzu czy ziemi z placu budowy, a także transport materiałów budowlanych czy kruszyw. Nasze wywrotki są pojemne, co oznacza, że pozwalają na sprawny przewóz dużych ilości materiałów. Dzięki odpowiedniej konstrukcji świetnie radzą sobie również nawet na najtrudniejszym terenie, dzięki czemu idealnie nadają się do obsługi budów.

 

 • Koparka ATLAS
  Koparka ATLAS
 • Koparka HYUNDAI
  Koparka HYUNDAI
 • Koparka LIBHERR
  Koparka LIBHERR

 

Oferta wynajmu sprzętu budowlanego obejmuje głównie:

    koparki
    koparko-ładowarki
    wywrotki 2,5 t i 24 t
    zagęszczarki

Dysponujemy sprzętem budowlanym do robót:

    ziemnych
    hydro-inżynieryjnych
    kubaturowych